Усний журнал «Король сміху» від Харківської обласної бібліотеки для дітей

11 вересня 2017 року завітала бібліотекар Юлія Володимирівна із Харківської обласної бібліотеки для дітей з усним журналом «Король сміху», присвяченому дню народження  американського письменника О.Генрі.

11 вересня 1862 року, рівно 190 років тому, на світ з’явився Уільям Сідні Портер – у майбутньому всесвітньо відомий американський письменник-новеліст О. Генрі. Вихованці із задоволенням гортали цікаві сторінки життя і творчості американського автора гумористичних новел, переглянули невеличкий фільм, що відкрив найпотаємніші куточки його творчої натури.

Учні школи завжди  із нетерпінням чекають на візити працівників Харківської обласної бібліотеки для дітей. Їхні подорожі у світ літератури цікаві, пізнавальні, веселі та незабутні, пробуджують у дітей інтерес до читання і захоплення дитячою літературою.