Виставка дитячих творчих робіт до Дня працівників освіти «Осінній вернісаж»

З 1 жовтня по 5 жовтня 2018 року у закладі освіти діяла виставка дитячих творчих робіт “Осінній вернісаж”, присвячена Дню працівників освіти. Надзвичайну фантазію та яскраві творчі здібності проявили діти, виготовляючи композиції з природного матеріалу. Цікаві вироби та осінні букети стали чудовим вітанням вчителям та вихователям, радували око не лише працівникам школи, а й гостям закладу.

Святковий концерт до Дня працівників освіти «Уклін вам, учителі!»

5 жовтня 2018 року у закладі освіти пройшло свято “Уклін вам, учителі!”, присвячене Дню працівників освіти. Вихованці закладу підготували святкові привітання педагогам і працівникам школи. Найменші учні підготували запальний танок “Ми маленькі зірки”, старші учні співали пісні та читали вірші про учительську працю, учні 7 класу показали казкову виставу про царівну Несміяну з чарами, хімічними дослідами-дивами, святковим феєрверком. Приємним сюрпризом і подарунком для педагогів стали танцювальні композиції учителів з учнями “Синє море” та “Василина”. Свято вийшло веселе,  артисти не давали нудьгувати  гостям заходу. Тож бажаємо здоров’я, наснаги та творчих злетів вам, шановні наші педагоги!