День української мови та писемності

8 листопада 2018 року  учитель української мови та літератури Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», провела літературно-музичне свято «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть»,  присвячене Дню української мови та писемності, яке традиційно відзначають 9 листопада кожного року.  Під час заходу всі учні змогли  дізнатися про виникнення мови, про Нестора Літописця, побачили дуже цікаві повчальні тематичні відеоролики. Учасники заходу інсценували українську народну пісню «Ой під вишнею», учні розказували багато віршів про силу слова, також була цікава інсценівка про частини мови. Ольга Миколаївна намагалася донести до всіх присутніх як важливо вивчати, шанувати, оберігати рідну мову.