Похід на виставу до Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості

19 грудня 2018 року вихованці закладу освіти отримали до Дня святого Миколая від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості традиційний щорічний подарунок – святкову виставу. Дітям вистава сподобалась, вони із захопленням спостерігали за пригодами героїв казки.

Подарунки дітям на День святого Миколая

19 грудня усі діти чекають на подарунки від святого Миколая. А, як відомо, подарунки отримують за добрі справи, тому цілий рік діти нашої школи робили багато корисних справ, були вихованими, чемними, старанними в навчанні, працьовитими. І в День святого Миколая усі вихованці закладу освіти отримали солодкі подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни.

День Святого Миколая

19 грудня 2018 року в закладі освіти пройшло святкування Дня Святого Миколая – найулюбленішого свята, на яке діти чекають цілий рік. Вихованці під керівництвом учителя музичного мистецтва Колупаєвої Наталії Леонідівни  підготували театралізоване свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай. Усім дітям посміхнись, щирим серцем пригорнись». Вистава була чарівна, добра, казкова. І діти, і дорослі занурились у казкову атмосферу, отримали у подарунок святковий  настрій, віру в чудеса та впевненість і сподівання  на краще. На свято до школи завітали з привітаннями та подарунками для дітей гості: представники Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації та начальник сектору ювенальної превенції Московського ВП ГУ НП в Харківській області Шигимага Сергій Олександрович.