Новорічні подарунки від книжкової фабрики «Юнісофт»

Вихованці початкової школи до новорічних свят отримали у подарунок від книжкової фабрики «Юнісофт» дитячі книжки. Книги яскраві, з великою кількістю малюнків, з віршами, абеткою, лічилками та улюбленими казками. Діти із задоволенням розглядали свої подарунки та читали казки.

Загальношкільне свято «Новорічний марафон Діда Мороза»

28 грудня 2018 року у закладі освіти пройшло свято «Новорічний марафон Діда Мороза». У святі взяли участь всі, без винятку, діти. Вони із задоволенням включились у новорічний марафон Діда Мороза. Адже веселі ігри з Дідом Морозом, Снігуронькою та кумедним Сніговиком, святкові побажання, новорічні вірші, пісні, танці-зігріванці, флешмоби захопили усіх присутніх. Навіть батьки та гості школи пританцьовували на своїх місцях від захоплюючих та запальних номерів. Вихованців школи прийшли привітати з Новим роком представники ПП «СПС» «Приправка» та подарували подарунки.

Виставка новорічних стіннівок та малюнків «Чарівна новорічна казка»

З 22 грудня по 29 грудня 2018 року в школі проходила виставка новорічних стіннівок та малюнків «Чарівна новорічна казка». У своїх великих вітальних листівках діти написали новорічні вітання та побажання усього найкращого у Новому 2019 році.

Виставка новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет»

З 19 грудня по 29 грудня 2018 року в школі проходила виставка новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет». Діти з педагогами створили чудові новорічні букети та композиції. Виставка святкових виробів привертала увагу своєю яскравістю, різноманітністю та красою. Батьки, гості школи, педагоги й самі вихованці із задоволенням приходили до виставки новорічних композицій. Виготовлення виробів сприяло творчому розвитку учнів, вихованню бережливого ставлення до природи,сприяло  естетичному вихованню. Відвідування виставки не залишило нікого байдужими, дитячі роботи дарували новорічний настрій і позитивні емоції, адже букети були чарівними.