Нагорода за участь у обласному конкурсі «Зимовий вернісаж – 2018»

Щороку вихованці нашого закладу освіти беруть участь у обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», де представляють свої новорічні букети і композиції. За участь у конкурсі у грудні 2018 року учні отримали від ХОПДЮТ грамоти переможців у номінації «Феєрверк глядацьких симпатій; журі аплодує».

Нагорода за участь у конкурсі «Знай і люби свій край»

У травні 2018 року вихованці закладу освіти брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край», де представляли свої роботи з декоративно-ужиткового мистецтва у різних техніках: вишивка стрічками, алмазна мозаїка, ниткографія. За участь у конкурсі учні та педагоги отримали подяки та дипломи від ХОПДЮТ.

Нагорода за участь у обласній виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка»

У квітні 2018 року вихованці закладу освіти учні: Голіхвастов Геннадій, Мараховська Лора, Бабенко Світлана, Коваленко Олександр, під керівництвом учителя трудового навчання  Халєєвої Вікторії Олександрівни та учителя образотворчого мистецтва  Долганюк Ольги Василівни, приймали участь у обласній виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка» із композицією «Сяють наші писанки, як весняні квіточки!». Учасники зайняли ІІ місце у номінації «Мальованка» у старшій віковій групі та отримали Диплом від ХОПДЮТ, а також Подяку за активну участь у творчому конкурсі.