Атестація педагогічних працівників 2018

19 березня 2018 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 3» Харківської обласної ради пройшло засідання атестаційної комісії І рівня. У 2017/2018 навчальному році  атестувались  тринадцять педагогічних працівників та шкільний бібліотекар.    На засіданні кожен з педагогів представив своє педагогічне портфоліо, в яких було узагальнено досвід роботи  у міжатестаційний період: досягнення педагога та його учнів, напрацьовані методичні матеріали, друковані роботи тощо. Загалом  усі 14 представлених працівників школи успішно пройшли атестацію:

1. Учителю української мови і літератури Долі Ю.А., було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
  2. Учителю історії та вихователю Абальмас Н.В було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  3. Учителю музичного мистецтва Халєєвій В.О було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», як учителю та кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», як вихователю.
  4. Вихователю Кіщенко Н.В. було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
  5. Учителю фізичної культури Довгополу В.М. було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  6. Учителю початкових класів Ніколаєнко А.І. було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  7. Учитель трудового навчання Круподер Е.В було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання учителя-методиста на засіданні атестаційної комісії І рівня 19.03.2018 та на засіданні атестаційної комісії ІІІ рівня 22.03.2018 року.
  8. Вихователю Горловій Т.П.  було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
  9. Учителю інформатики та вихователю Левченко Н.О було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» з двох посад.
  10. Вихователю Ободець О.О було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  11. Учителю Филимоновій Ю.А. було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  12. Учителю Терещенко Н.І. було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  13. Учителю Романовій Н.Ю було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»
  14. Шкільному бібліотекарю Поздняковій О.М. було встановлено 10 розряд.