Колективна творча справа «Майстерня Діда Мороза»

Упродовж листопада-грудня 2018 року у школі проходила колективна творча справа «Майстерня Діда Мороза». Вихованці з педагогами на уроках трудового навчання,  образотворчого мистецтва, соціально-побутового орієнтування та у позаурочний час виготовляли новорічні стіннівки, малюнки, ялинкові прикраси, новорічні сувеніри, вітальні листівки, святкові композиції та букети. Свої вироби діти дарували батькам, педагогам, гостям школи, шкільним друзям, шефам. Частину новорічних сувенірів та ялинкових прикрас подарували бійцям у шпиталь. Своїми новорічними роботами прикрашали класні кімнати та актову залу до свят. Творча справа сприяла творчому і естетичному розвитку дітей, згуртуванню дитячого колективу, розширенню світогляд учнів.