Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року – 2019»

30 січня 2019 року в нашому закладі освіти відбувся конкурс педагогічної майстерності «Учитель року – 2019», учасниками якого стали: учитель 2-Б класу Романова Наталія Юріївна, вихователь 5 класу Ганеча Ольга Вікторівна, вихователь 10 класу Неонета Ірина Вікторівна. Захід складався з 5 конкурсів:

1.Конкурс «Портфоліо»

2.Конкурс «Педагогічна майстерність»

3.Конкурс  «Моє захоплення»

4.Конкурс «Гра із залою»

5.Творчий конкурс.

Учасниці показали свою педагогічну майстерність і талант. Демонстрували мультимедійні презентації-портфоліо, провели ігри із залою, підготували цікаві творчі номери із своїми вихованцями. Дивували своїми здобутками та захопленнями. За участь в конкурсі «Учитель року-2019» конкурсантки отримали нагороди у наступних номінаціях: «Серце віддаю дітям» – Романова Н.Ю., «Педагогіка добра» – Ганеча О.В., «Безмежний простір душі» – Неонета І.В.

Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди й Науки. Бажаємо,  щоб  робота  приносила  усім педагогам радість  і задоволення, а винагородою стануть інтерес до навчання та успіхи дітей!