Літературна сторінка «Журавка з подільського жита»

24 січня 2017 року до наших вихованців завітала Харківська обласна бібліотека для дітей з цікавою літературною сторінкою «Журавка з подільського жита». Захід був присвячений 75-річчю  талановитої поетеси Ганни Танасівни Чубач. Діти дізнались про найбільш яскраві сторінки життя, особливо дитячі, Ганни Чубач, лауреата українських премій та Міжнародної премії “Дружба”, заслуженого діяча мистецтв України, авторки шести поетичних збірок. Ознайомилися із творчістю поетеси, слухали вірші, відгадували до якого ліричного жанру належать її твори, співали пісні, написані цією талановитою жінкою, які учні вчили на уроках музики. Найбільше нашим учням сподобалось дивитись веселі й дотепні мультфільми, створені на музику та слова Ганни Танасівни. Такі заходи сприяють розвитку інтересу до читання дитячої літератури, ознайомленню з творчістю талановитих українських поетів і письменників, естетичному вихованню та розвитку мовлення.