Мовознавча вікторина «Від слова до слова, складеться мова»

9 листопада 2018 року  учитель української мови та літератури Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», в рамках святкування Дня української мови та писемності провела з учнями старших класів мовознавчу вікторину «Від слова до слова, складеться мова».У вікторині взяли участь 2 команди «Читайликики» та «Книголюби». Вікторина складалася з таких конкурсів:  «Знайди відповіді у словах», «Юні поети», «Всезнайки», «Конкурс капітанів»  та багато інших. Учні проявили не аби яку активність, кмітливість, зацікавленість.  В цікавій боротьбі між командами перемогла дружба. За активну участь в мовознавчій грі всі учасники  були нагороджені грамотами та цінними призами. Захід проведений з метою виховання у дітей любові та інтересу до вивчення до української  мови, бажання спілкуватись рідною мовою, заохочувати більше читати, почуття гордості за українську мову та Україну.