Наші досягнення


Примножуйте перемоги та збагачуйте творчий досвід!

Ми вами пишаємося!

ff

 Участь у міжнародному конкурсі для вчителів

У лютому 2018 року учитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Зубрилова Ольга Миколаївна представила до участі у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»  розробку авторського розвивального навчального уроку з літературного читання на українознавчій основі на тему «Наш рід» та отримала Диплом учасника від Науково-дослідницького інституту українознавства при Міністерстві освіти і науки України. Бажаємо нових творчих успіхів і перемог у фахових конкурсах.

2017 рік — Диплом учасника VІІ Всеукраїнського Фестивалю писанок у номінації “Всеукраїнська колекція писанок”

2017 рік – шкільна футбольна команда   зайняла I місце у Спеціальній олімпіаді України з параолімпійських змаганнь з міні-футболу та  отримала кубок.

2017 рік – шкільний танцювальний колектив “Гармонія”   отримав Диплом лауреата Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”

2017 рік — Дипломами нагороджені переможці конкурсу дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ»: учніЗаболотнюк Софія і Чепурний Дмитро зайняли перше місце за роботу «Живемо разом і змінюємо світ на краще», учні Мирошниченко Костянтин та Ігнатова Катерина зайняли третє місце за роботу «Дружба єднає країни». Конкурс проходив за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди реалізації проекту «Тижні Німеччини в Україні 2017».

2017 рік — Грамота  за участь в обласній виставці юних природоохоронців “Зимовий вернісаж – 2017”, за високий рівень виконання роботи, значний особистий внесок у справу збереження хвойних лісів Харківщини.

2107 рік  – Подяка від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості  за значний внесок у розвиток дитячої творчості, високий художній рівень, та активну участь у V обласному фестивалі художньої творчості “Весняні посмішки”.

2017 рік — Дипломом учасника V обласного свята художньої творчості “Весняні посмішки” нагороджено танцювальний колектив “Гармонія”, керівників  Колупаєва Н.Л., Світайло І.Б.

2017 рік — Грамоти  від Харківської обласної бібліотеки для дітей за участь у конкурсі «Японське мистецтво у долонях дітей» до Року Японії в Україні серед закладів  інтернатного типу.

2016 рік — Подяка директору Гончаровій Наталії Миколаївні та колективу Комунального закладу “Харківська спеціальна загальноосвітня школа — інтернат № 3” Харківської  обласної ради від керівництва Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради за багаторічну плідну працю, створення належних умов для проходження педагогічної практики студентами, високий рівень науково — педагогічної майстерності

2017 рік –  Подяка директору Гончаровій Наталії Миколаївні та учителям Долганюк О.В., Зубриловій О.М. від керівництва Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради за проведення засідання “круглого столу” із студентами, присвяченому Дню людей із синдромом Дауна

2016 рік — вихованці і педагоги школи прийняли у квітні 2016 року участь у Всеукраїнському Фестивалі Писанки  у конкурсі “Сучасна писанка” і отримали Диплом учасника заходу за високий рівень виконання конкурсних робіт.

Нагорода за участь у конкурсі «Зимовий вернісаж 2016» - вихованці нашої школи-інтернату під керівництвом педагогів Долі Алли Юріївни, Халєєвої Вікторії Олександрівни та Ганечі Ольги Вікторівни брали участь зі своїми новорічними композиціями у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці та обласній виставці «Зимовий вернісаж 2016» та отримали нагороди від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за активну діяльність з охорони природи та творчі здібності.

 

Жовтень 2015 року – танцювальний гурт «Гармонія» під керівництвом вчителя Колупаєвої Наталії Леонідівни приймали участь у Харківському фестивалі дитячої творчості «Натхнення – 2015» і отримали Диплом лауреатів конкурсу.


Результативність участі у фестивалях, олімпіадах, конкурсах, турнірах

2010 рік – команда нагороджена дипломом за участь у Регіональному футбольному турнірі за програмою Спеціальної Олімпіади України в рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи та Євразії 1991-1993 р.н.


2011 рік -Диплом державної податкової інспекції у Московському районі м.Харкоова за участь у конкурсі малюнків “Податки очима дітей”.


2011 рік – Диплом департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту за участь у міськомі фестивалі художньої самодіяльності “Натхнення”.2012 рік – Дипломом департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту за перемогу у міськомі фестивалі художньої самодіяльності “Натхнення” нагороджений хореографічний колектив “Веселі хлопці”, та лауреатами стали вокальний колектив та хореографічний колектив “Гармонія”.

nh2013 рік - Учні нашої школи в лютому 2013 року приймали участь в міському фестивалі “Повір у себе, і в тебе повірять інші”.

bg2013 рік – Учні нашого закладу приймали участь в 2013 році в міському творчому конкурсі “Харків – місто талантів”

nhnh2013 рік – Участь в обласному святі художньої творчості “Веселі усмішки – 2013″

vvv2013 рік – Учень нашої школи Соколачко Владислав, який займається в ансамблі народного танцю “Сонячне сяйво” Харківського центру дитячої та юнацької творчості №6 , отримав Диплом ІІ ступеню за участь в V Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та молодіжної творчості “Золотий Олимп”, що проходив 10 листопада 2013 року в місті Харкова.

vv
ww05 грудня 2013 року дитячий ансамбль “Веселка” у складі: Каменщик М.(10клас), Сосєдкіна Я.(9 клас), Погребняк Л. (9 клас), Рзаєва І. (9 клас), Сайфудінова Р. (8 клас), Рижкова А. (8 клас), Суворова В. (5 клас), Чеканова А. (4 клас), Ігнатова К. (4 клас), Майба М. (4клас), Суворов М. (3 клас), Суворов В. (5 клас), Бабенко С. (2 клас), Діжиченко Б. (2 клас), Шаповалов Р. (7 клас), Красчанінов Д. (3 клас), Святолуцька М. (4 клас) під керівництвом Колупаєвої Н.Л. отримали Диплом лауреатів міського фестивалю “Натхнення-2013″.

ccc24.12.2013 Сорокіна Ірина і Суворова Вікторія отримали ІІІ місце у номінації “Приз глядацьких симпатій” у міському конкурсі творчих робіт “Подаруй свою любов дітям”

 В січні 2014 року учень 9 класу Соколачко Владислав, який займається в танцювальному ансамблі народного танцю “Сонячне сяйво” ХЦДЮТ № 6, отримав відзнаку за участь в XVIII різдвяному фестивалі дитячої та юнацької творчості “Зимовий сонцеворот”, що проходив 3-9 січня 2014 року в ХНАТОБ ім. В. Лисенка.

nbb
 

vdВ березні 2014 року учень 6 класу Мирошниченко Костянтин отримав грамоту за участь у районному фестивалі “Повір у себе, і втебе повірять інші”, який проводив центр соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Київського району, де учень представив свій малюнок, присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

cd
 

vf23 квітня 2014 року – участь в обласному святі художньої творчості “Весняні усмішки”.

bgbgДипломами нагороджені ансамбль “Оберіг” та танцювальний колектив “Гармонія”.

Грамоту отримав навчальний заклад за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

aa

 

bb 
wwЛистопад 2014 року, шкільний дитячий ансамбль “Оберіг” під керівництвом учителя музичного мистецтва Колупаєвої Наталії Леонідівни за вокально-музичну композицію “Віночок українських пісень”отримав Диплом лауреата Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”

mjmjГрудень 2014 року, педагогічний і учнівський колективи навчального закладу отримали Грамоту призерів за обласної виставки юних природоохоронців “Зимовий вернісаж – 2015″ від Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості

ku2015 рік – вихованці і педагоги: Білоєдова Л.І., Долганюк О.В., Романова Н.Ю прийняли у грудні 2014 року участь у Всеукраїнському фестивалі Святого Миколая у конкурсі “Новорічна іграшка” і отримали Дипломи за високий рівень виконання конкурсних робіт.

Галереї “Нагорода за участь у Всеукраїнському фестивалі Святого Миколая 2014″2015 рік – педагоги навчального закладу взяли участь у ХХІІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей і технологій “Формування національної та громадянської самосвідомості особистості в умовах поліетнічного освітнього середовища”:

– Диплом І ступеня отримали автори роботи “Реалізація системи патріотичного виховання в процесі логопедичної роботи в спеціальній школі” Гончарова Н.М., Дубнюк В.П., Литвищенко Т.І.

– Диплом І ступеня отримали автори роботи “Громадянські та національні приорітети корекційно-розвивального навчання учнів з особливими освітніми потребами” Зубрилова О.М., Долганюк О.В.

nn 
nnn
 2015 рік - Директор школи Гончарова Н.М. отримала Подяку від Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” за участь в проекті “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”

hr2015 рік - Директор школи Гончарова Н.М. отримала Подяку від Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” за участь в проекті “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”

Галереї “Круглий стіл “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”2015 рік – вихованці разом зі своїми педагогами Білоєдовою Л.І., Романовою Н.Ю., Бондар Л.М., Ганечою О.В., Рибалкою Т.І., Усковою М.О. прийняли у квітні 2015 року участь у Всеукраїнському фестивалі «Писанка 2015» у конкурсі з розпису великодніх яєць «Богиня-берегиня» і отримали Дипломи за високий рівень виконання конкурсних робіт.2015 рік — учні нашого навчального закладу отримали ІІ місце у конкурсі “Найулюбленіший літературний герой”, який проводила Харківська обласна бібліотека для дітей. За участь у конкурсі діти отримали грамоту та книгу у подарунок.