Творча майстерня «Виготовлення сувенірів у техніці декупаж»

4 грудня 2018 року учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олесандрівна та вихователь Ускова Марина Олексіївна провели заняття у формі «Творча майстерня» з виготовлення сувенірів у техніці декупаж для представлення на шкільному благодійному ярмарку-продажу, присвяченому Дню милосердя. Вихованці робили декупаж на тарілках. На початку заняття педагоги ознайомили учнів з історією виникнення такої цікавої техніки, як декупаж, його видами та застосуванні у декоративно-прикладному мистецтві.  Вікторія Олександрівна продемонструвала різні вироби у цій техніці та розповіла про етапи роботи.  Діти отримали велике задоволення від роботи,  старанно виконували завдання.  Сувеніри вийшли у всіх різні і яскраві. Вирішено було частину декоративних тарілок подарувати бійцям української армії, учасникам ООС, які служать на Донбасі, до Дня Збройних сил України. Заняття сприяло всебічному розвитку учнів, розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук, розширенню уявлення про види декоративно-прикладного мистецтва.