Участь у фестивалі «На зустріч один одному»

30 листопада 2018 року в рамках «Вікенду необмежених можливостей 2018», пройшов Фестиваль творчості «На зустріч один одному», присвячений Дню людей з обмеженими можливостями,  який організували волонтери Громадської організації  «Астерікс». Вихованці нашого закладу освіти взяли участь у цьому заході: учасники танцювального колективу «Гармонія» (старша група) під керівництвом педагога-організатора Світайло Інни Борисівни підготували  на фестиваль дві танцювальні композиції «Запали вогонь» та «Синя вічність». Також була організована виставка дитячих творчих робіт, на якій наші учні представили різні вироби: картини, вишиті бісером та нитками,  діамантова вишивка, батик, роботи з ниткографії, саморобні новорічні прикраси,  сувеніри у техніці декупаж, аплікації з вовняних ниток. Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними призами. Неймовірна атмосфера панувала на святі, адже діти спілкувались один з одним,   познайомились з чарівними клоунесами з громадської організації «Лікарняні клоуни України», мали можливість пограти з собаками-терапевтами. Усіх учасників фестивалю пригощали солодощами пластуни Харківщини.  Дякуємо волонтерам  ГО «Астерікс» за запрошення, та неймовірні емоції від такого незабутнього свята.