Відвідування технічної студії «Винахідник»

29 листопада 2018 року наші вихованці були запрошені до технічної студії «Винахідник» на розвиткове заняття з моделювання виробів з конструктора «LEGO». Діти із захопленням складали човни, гойдалки-каруселі за поданими схемами, досліджували роботу механізмів, з якими вони стикаються у повсякденному житті, відчули себе юними вченими, інженерами, винахідниками. На заняттях учні отримаюли перший досвід наукового підходу до досліджень, включаючи спостереження, осмислення, прогнозування, аналіз. Заняття сприяло розвитку дрібної моторики, розумінню основ механіки, технічній грамотністі, збагаченню активного словникового запасу, уміння працювати в команді. Керівництво школи, педагоги, батьки та учні вдячні організаторам заняття у технічній студії.