ҐУДЗИКОВЕ ДИВО

У закладі освіти одною із складових освітнього процесу є уроки трудового навчання. Здобувачі освіти опановують на цих уроках швейну справу, квітникарство та основи декоративно-ужиткового мистецтва. Учителі на уроках  декоративно-ужиткового мистецтва знайомлять своїх учнів з різними видами та техніками створення декоративних виробів та сувенірів. Одним із цікавих напрямків на уроках декоративно-ужиткового мистецтва стало створення панно з підручних матеріалів: з ґудзиків, швейної фурнітури, старих непотрібних ключів тощо. Створення ґудзикових картин сприяє розвитку дрібної моторики у дітей, що позитивно впливає на роботу мозку та розвитку психічних процесів: пам’яті, уваги, мислення, уявлення, волі, мовлення. Також під час занять виховуються працьовитість, відповідальність, старанність, естетичний смак, підвищується інтерес до навчання та праці, створюється гарний настрій. З творчих робіт учнів 9 класу, на які їх надихала учитель  Філімонова Юліана Аркадіївна,  вийшла чудова виставка «Ґудзикове диво». Майстерність вихованців росте і шкільну виставку «Країна юних майстрів» поповнено новим експонатом з ґудзиків «Карта України», яку зробили учні 7 та 9 класів.