Вітальні стінні газети до Дня працівників освіти

До Дня працівників освіти в школі пройшла виставка вітальних учнівських стінних газет. Вихованці школи висловили щирі слова вітання учителям та вихователям у своїх вітальних листівках. Яскраві фарби, декоративні квіти, лагідні слова піднімали настрій працівникам і гостям школи.

Бібліотечний урок «Літературний портрет «Серце, віддане дітям»»

8 жовтня  2018 року до закладу освіти завітали наші давні друзі – працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Вони провели для вихованців бібліотечний урок «Літературний портрет «Серце, віддане дітям»», присвячений 100-річчю з дня народження відомого педагога-новатора та дитячого письменника Сухомлинського Василя Олександровича. Під час виховного заходу діти дізнались про його педагогічні та літературні надбання – невичерпне джерело ідей, керівництво до дій для кожного вдумливого читача. Бібліотекар розповіла , що найважливіше саме те, що Василь Олександрович  власним прикладом навчав дітей і дорослих, як стати справжньою Людиною. Його поради доступні  кожному, хто не полінується прийти до бібліотеки  і розгорнути сторінки його книжок, де у кожному оповіданні він говорив: «Виховуй у собі людину – ось, що головне».

Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня  у світі відзначається Всесвітній день захисту тварин. Міністерство освіти і науки України підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого цій даті. 4 жовтня 2018 року наш освітній заклад взяв участь у проведенні «Всеукраїнського уроку доброти» та долучився до встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня». Педагоги школи провели сім «уроків доброти»:  з учнями 1 класу учитель Скрипка Любов Григорівна провела «урок доброти» на тему «Тварини — наші друзі»; у 2-Б класі учитель Долганюк Ольга Василівна провела «урок доброти» на тему «Відносини між людиною і тваринами»; у 3 класі учитель Халєєва Вікторія Олександрівна  провела «урок доброти» на тему «Пригоди непосидючого Бобика»; учитель Зубрилова Ольга Миколаївна провела у 6 класі «урок доброти» на тему «Ми відповідальні за тих, кого приручили», а з учнями 8 класу – «урок доброти» «Тварини та закони»; у 7 класі учитель Білоєдова Любов Іванівна провела «урок доброти» на тему «Етичне ставлення до тварин»; у 9, 10 класах вихователь Левченко Наталія Олегівна провела «урок доброти» на тему «Взаємодопомога людей і тварин». Уроки проведені з метою ознайомлення школярів із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в  учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності. МОН України розробили конспекти уроків і надали мультимедійні презентації для проведення занять. Тож кожен урок містив інтерактивні методи навчання і супроводжувався мультимедійною презентацією з цікавими та повчальними відеоматеріалами. Зміст заходів відповідав віковим особливостям школярів і сприяв формуванню в них ключових компетентностей, визначених Концепцією «Нова українська школа».