Виховний захід «Під Покровом Пресвятої Богородиці»

11 жовтня 2018 року учитель української мови та літератури Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», провела виховний захід з національно-патріотичного виховання «Під Покровом Пресвятої Богородиці», присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці. Під час заходу діти дізнались про історію виникнення українського козацтва, про традиції святкування українцями і шанування козаками свята Покрови Пресвятої Богородиці. Значну частину заходу було присвячено військовим — захисникам України. Вихованці читали вірші і співали пісні про козаків, танцювали гопак, грали в козацькі ігри «Звари куліш» та «Сила і спритність». Під час заходу учні привітали з Днем захисників України учителів Довгопола Володимира Миколайовича, Чеховського Едуарда Станіславовича та шкільного лікаря Холодняка Володимира Васильовича. Володимир Васильович має медаль «Захиснику Вітчизни», він розповів дітям за які заслуги отримав цю нагороду, вчив дітей любити і захищати свою Батьківщину і український народ, бути справжніми патріотами.