Майстер-клас з карвінгу «Овочевий букет»

Вихованці освітнього закладу опановують декоративно-ужиткове мистецтво на уроках трудового навчання і у позаурочний час. Так, 13 листопада 2018 року, учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олександрівна та вихователь Ускова Марина Олексіївна провели для учнів старших класів майстер-клас з карвінгу на тему «Овочевий букет». Під час заняття діти повторили тему «Овочі», опанували основи фігурного вирізування та різьблення по овочах і фруктах – карвінгу. Свою майстерність учні випробували на традиційному українському овочі – гарбузі. Заняття захопило дітей, вони із задоволенням вирізали фігурки з яскравого жовто-гарячого овоча, дізнались як можна прикрасити страви святкового столу. Заняття сприяло розширенню світогляду учнів, виявленню інтересу до декоративно-ужиткового мистецтва, розвитку творчих здібностей, дрібної моторики  рук, естетичному вихованню, згуртованості, умінню працювати у команді.