Майстер-клас «Лялька-мотанка з соломи»

15 листопада 2018 року учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олександрівна та вихователь Ускова Марина Олексіївна продовжили проводити заняття з декоративно-ужиткового мистецтва. Цього разу відбувся майстер-клас з плетіння ляльки-мотанки з соломи. На початку заняття педагоги познайомили учнів з давнім українським ремеслом – плетіння з соломи та виготовлення оберегів – ляльок-мотанок. Найцікавішою частиною заняття стала практична робота. Діти із задоволенням сплели власний оберіг: дівчата сплели ляльку-жінку, а хлопці – ляльку-чоловіка. Заняття сподобалось вихованцям, вони із задоволенням опановували старовинне українське ремесло. Майстер-клас сприяв національно-патріотичному вихованню дітей, розширенню світогляду учнів, виявленню інтересу до декоративно-ужиткового мистецтва, розвитку творчих здібностей, дрібної моторики  рук.