Відвідування  дельфінарію «Немо»

28 листопада 2018 року юні артисти шкільного  танцювального гуртка «Гармонія», учасники фестивалю «Натхнення», які отримали у подарунок квитки до Харківського дельфінарію, відвідали водне шоу. Наймолодші учні школи уперше побували на виставі у дельфінарії. Чарівні дельфіни, веселий морський котик, смішні морські леви та грайливі білі кити справили на дітей незабутні враження. Малеча із задоволенням спостерігала за трюками і танцями морських тварин.

IMG_4750 IMG_4751 IMG_4752 IMG_4753 IMG_4754 IMG_4755 IMG_4756 IMG_4782 IMG_4783

Відвідування технічної студії «Винахідник»

29 листопада 2018 року наші вихованці були запрошені до технічної студії «Винахідник» на розвиткове заняття з моделювання виробів з конструктора «LEGO». Діти із захопленням складали човни, гойдалки-каруселі за поданими схемами, досліджували роботу механізмів, з якими вони стикаються у повсякденному житті, відчули себе юними вченими, інженерами, винахідниками. На заняттях учні отримаюли перший досвід наукового підходу до досліджень, включаючи спостереження, осмислення, прогнозування, аналіз. Заняття сприяло розвитку дрібної моторики, розумінню основ механіки, технічній грамотністі, збагаченню активного словникового запасу, уміння працювати в команді. Керівництво школи, педагоги, батьки та учні вдячні організаторам заняття у технічній студії.

Відвідування басейну «Акварена»

29 листопада 2018 року наші вихованці були запрошені на урок плавання до басейну «Акварена». Захід проведений у рамках акції «Здоровий спосіб життя без обмежень» за підтримкм Харківської обласної державної адміністрації,  Харківського обласного центру молоді, громадських організацій «Здорова нація – майбутнє України» та «Українська спільнота молоді». Діти займались із тренерами: зробили розминку, вчились правилам безпечної поведінки на воді, плавали, пірнали, грали в рухливі ігри. Атмосфера заняття була тепла, сприятлива, невимушена, тренери були уважні та турботливі. Вихованці отримали задоволення і море позитива від  заняття у басейні. Повернувшись до школи, ділились приємними враженнями з педагогами, батьками та однокласниками. Керівництво, педагоги, батьки та вихованці нашої школи вдячні працівникам басейну «Акварена» за турботу, небайдужість та подаровану радість нашим учням.

DSC04447 DSC04426 DSC04545 DSC04527 DSC04521 DSC04511 DSC04501 DSC04471 DSC04454