Участь у обласній природоохоронній акції «Зимовий вернісаж»

20 грудня 2018 року новорічні композиції наших вихованців, що перемогли у шкільній виставці-конкурсі «Чари новорічного свята», були направлені для участі у обласній природоохоронній акції-виставці «Зимовий вернісаж».  Виставка буде проходити у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості з 26 грудня 2018  по 10 січня 2019.  Такі заходи сприяють збереженню зелених насаджень, а діти вчаться складати святкові композиції з природних матеріалів, розвивають творчі здібності, бережливе ставлення до природи, інтерес до занять уроків трудового навчання, рукоділля. Учасниками виставки стали:

1. Композиція «Білим снігом закрутило», яку зробили учні 8 класу Ісламова Орина, Єрьомін Вячеслав, Бутенко Дмитро, Жук Дарина та Крамчанінов Дмитро під керівництвом учителя трудового навчання Білоєдової Любові Іванівни.
  2. Композиція «В очікуванні новорічних чудес», яку зробили учні 7 класу Голіхвастов Геннадій, Діжиченко Богдан та Жарко Дмитро разом з учителем трудового навчання Халєєвою Вікторією Олександрівною.