Похід на балет «Снігова королева»

23 грудня 2018 року вихованці закладу освіти відвідали балет «Снігова королева» у Харківському національному академічному театрі опери та балету. Квитки на виставу діти отримали у подарунок від Громадської організації «Астерікс» за участь у фестивалі «На зустріч один одному». Відома казка у виконанні артистів балету була незвичайна, цікава, чарівна. Діти отримали незабутні враження, святковий настрій та задоволення від балету, такого прекрасного танцювального мистецтва.

Новорічна вистава «Снігова королева» від учнів Харківської школи № 156

26 грудня 2018 року вихованці побували у гостях у наших давніх друзів із Харківської загальноосвітньої школи № 156. Учні школи разом з учителем Савельєвою Ольгою Володимирівною  подарували справжнє новорічне свято для дітей. Дуже сподобалась дітям музична вистава «Снігова королева», захопили ігри з Дідом Морозом. Наші вихованці отримали новорічні подарунки: м’які іграшки, велику вітальну листівку та печиво, що приготували учні початкових класів  власноруч,  піклування і доброту щирих небайдужих  людей. А наші учні, в свою чергу, виготовили та подарували ялинкові прикраси на новорічну ялинку для школи № 156.

Керівництво, педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашого закладу освіти щиро вдячні Харківській загальноосвітній школі № 156 за багаторічну дружбу, допомогу, добре ставлення та турботу.

Новорічні сувеніри для бійців української армії

26 грудня 2018 року вихованці закладу освіти відвідали військово-медичний клінічний центр Північного регіону та привітали   військовослужбовців з  прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Учні подарували воїнам малюнки,  новорічні сувеніри, ялинкові прикраси та вітальні листівки, що виготовили власноруч. Дякуємо вам наші захисники і бажаємо міцного здоров’я, добра,  миру та процвітання Україні.

Виставка «Зимовий вернісаж» в ХОПДЮТ

26 грудня 2018 року вихованці закладу освіти відвідали у Харківському обласному  Палаці дитячої та юнацької творчості виставку новорічних композицій і букетів «Зимовий вернісаж». Дитячі вироби вражали красою, різноманітністю та невичерпною фантазією. Найпопулярнішими були композиції зі свинками – символом 2019 року.

Похід на новорічну виставу до ХОПДЮТ

26 грудня 2018 року вихованці закладу освіти відвідали у Харківському обласному  Палаці дитячої та юнацької творчості новорічне свято. Веселі ігри з Дідом Морозом, святковий концерт та новорічна вистава стали найкращим подарунком дітям. Після новорічного свята діти з педагогами здійснили прогулянку до головної ялинки на майдані Свободи.