Всеукраїнська акція “#STOP_SEXтинг” до Дня безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року відбулася всеукраїнська акція “#STOP_SEXтинг” до Дня безпечного Інтернету, що відзначається в 140 країнах світу. Для дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.  Наш заклад освіти також долучився до цієї акції, вчитель основ здоров’я Білоєдова Любов Іванівна провела виховний захід на тему “Особисте селфі в інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?” для учнів 6-10 класів. Адже немає нічого ціннішого за життя та безпеку дитини.