Природоохоронна акція “Допомога птахам взимку”

12 лютого 2019 року вихователь 10 класу Неонета Ірина Вікторівна провела  природоохоронну акцію “Допомога птахам взимку”. Ірина Вікторівна провела вікторину «Зимуючі птахи», нагадала присутнім про допомогу птахам взимку. Діти мали змогу побачити птахів, які зимують у нашому краї, повторили назви зимуючих пернатих. Учні упродовж зими виготовляли різноманітні годівнички: великі і маленькі,  із різних матеріалів,  вдома і в школі на уроках трудового навчання. Годівнички розвішували на деревах біля школи, підгодовували птахів крихтами хліба, насінням, крупою. Вихованці, відповідальні за корм для птахів, кожного дня під час прогулянок перевіряли пташині їдальні, добавляли корм. У цьому році зима сніжна і морозна, для птахів важка та сувора, тому турбота дітей про птахів дуже важлива, це виховує у дітей любов до природи, відповідальність за доручену справу.

Ліплення із солоного тіста

Вихованці закладу освіти продовжують опановувати нові види декоративно-ужиткового мистецтва на уроках труда та в позаурочний час. Цього разу учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олександрівна вчить учнів працювати із солоним тістом та виготовляти з нього панно та сувеніри. Діти навчились замішувати солоне тісто, ліпити основу  та дрібні деталі виробу, фарбувати, оформлювати виставковий варіант. Заняття ліпленням сприяють розвитку психічних процесів: мисленню, пам’яті, уваги, розумової діяльності, а також творчому розвитку, естетичному вихованню, зняттю психологічної напруги. Ліплення з тіста розвиває дрібну моторику, уяву, спритність, розширює знання про навколишній світ, уявлення про форму і колір і при цьому стимулює мовний розвиток. Ліплення із солоного тіста – це один з видів арт-педагогіки, яка сприяє здійсненню корекційно-розвиткової роботи. Діти із задоволенням відвідують заняття, свої результати представлять на шкільній виставці дитячих творчих робіт.