Творчі візерунки

Вихованці закладу залюбки знайомляться з різними видами декоративного мистецтва. На цьому тижні учні під керівництвом творчого та креативного учителя трудового навчання Халєєвої Вікторії Олександрівни опановували аплікацію на оксамитовому папері та виготовляли чарівні вироби у техніці діамантової мозаїки. Хтось із дітей робить невеличкі прості роботи, а хтось відточує майстерність на складних зразках. Головне, що педагог прищеплює дітям працьовитість, інтерес до навчання, розвиває творчі здібності, сприяє всебічному розвитку учнів, робить уроки незвичайними, цікавими. У дітей з’являються захоплення, що збагачують їх світогляд, духовний світ. Свої найкращі вироби вихованці представляють на шкільних виставках  творчих робіт, благодійних ярмарках-продажах, обласних конкурсах.