День святого Валентина

14 лютого відзначають свято закоханих – день святого Валентина. Вихованці закладу виготовили вітальні листівки на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, на заняттях гуртків та у позаурочний час. Валентинки вийшли красивими, яскравими, а головне, зробленими з любов’ю.

День народження школи

14 лютого 2019 року у закладі освіти відзначили свято «День народження школи». Вихованці у подарунок підготували святковий концерт «Наша люба школа!», під час якого проявили свої артистичні таланти. У віршах і піснях виказували свою любов до школи, інсценували відомі казки на новий лад, веселили пародіями на відомих співаків, висловлювали подяку усім працівникам закладу за доброту і турботу.  Директор закладу освіти Гончарова Наталія Миколаївна привітала вихованців, їх батьків, педагогів та працівників школи зі святом,  побажала творчих успіхів, миру та злагоди. А кухарі школи приготували іменинний пиріг.

Вітальні листівки до Дня народження школи

До Дня народження школи вихованці разом з педагогами підготували вітальні листівки. Яскраві, красиві стіннівки із словами привітання привертали увагу кожного, хто відвідував наш заклад.