Виховний захід “ 15 лютого – свято Стрітення”

15 лютого 2019 року відбувся відкритий виховний захід для вихованців школи, присвячений християнському святу Стрітення Господнє. Виховну годину провела учитель початкової школи Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” для учнів школи. Ольга Миколаївна  підібрала змістовний та цікавий матеріал про свято, доступно розповіла про значення та традиції святкування, не зважаючи на те, що тема досить складна. Познайомила дітей з основними символами християнської віри: храм,  молитва, хрест, Біблія, Євангеліє, ікона, свічка. Діти переглянули тематичну презентацію, розповідали вірші, запалювали святкові свічки, прочитали молитву,  приймали активну участь у заході. Учні активно брали участь в проведенні заходу, вчитель зуміла всіх зацікавити і привернути увагу до християнських традицій.