Тиждень громадського здоров’я до Всесвітнього дня здоров’я

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування – підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.

В закладі освіти з 10 квітня по 15 квітня 2019 року пройшов Тиждень громадського здоров’я за наступним планом:

1. Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я» (старші класи, учитель основ здоров’я Білоєдова Л.І.).
  2. Лекція «Здоров’я – найцінніший скарб» (шкільний лікар Холодняк В.В.).
  3. Спортивні естафети у початкових і старших класах (педагог-організатор Світайло І.Б., учитель ЛФК Колупаєва Н.Л., учитель фізичної культури Довгопол В.М.).
  4. Години здоров’я по класах (класні керівники та вихователі).
  5. Інформаційно-літературна виставка у шкільній бібліотеці «Здоровому – усе здорово!».

В гостях майстриня-лялькарка

15 квітня 2019 року до вихованців закладу освіти завітала майстриня-лялькарка із своїми ляльками. Алла Вікторівна займається виготовленням ляльок у вільний від роботи час, це її захоплення. Майстриня розповіла дітям, що виготовляє різні види ляльок: каркасні, мотанки, з керамічної маси, а також із старого одягу, непридатних речей. В результаті народжуються різноманітні ляльки, які вона дарує знайомим, друзям, а найбільше, дітям. Алла Вікторівна продемонструвала виготовлення найпростішої ляльки-мотанки – народного оберегу з обрізків тканини. Діти змогли побачити як з безформних клаптиків тканини і ниток народжується витвір декоративного мистецтва. Майстриня показала як із старих капронових панчіх робить голови, руки та ноги каркасних ляльок, із хутра і ниток волосся. Процес виготовлення ляльок зацікавив дітей, вони уважно спостерігали за роботою майстрині та слухали її розповіді. Час минув швидко, під час заняття діти познайомились з цікавим видом декоративно-ужиткового мистецтва  – лялькарством, який зможуть опанувати на уроках трудового навчання, дізнались як дати речам, що вийшли з використання, друге життя у вигляді іграшок, якими можна гратись, дарувати у вигляді сувеніра чи оберегу.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Упродовж квітня 2019 року  у закладі освіти проводилась робота з благоустрію шкільної території. 13 квітня 2019 року працівники закладу взяли участь у Дні благоустрію, що проходив у рамках щорічної всеукраїнської акції  «За чисте довкілля». Під час суботника проведені роботи з упорядкування шкільної та прилеглої території: прибирали та вивезення сміття, сухого опалого листя та гілок, обкопування дерев, побілка бордюрів та упорядковували квітників.