Участь у заходах до Дня науки

16 травня 2019 року у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С.Сковороди святкували День науки. Наш заклад освіти був запрошений для участі у святкових заходах. Педагоги школи підготували виставку-презентацію на тему «Розвиток дітей з особливими освітніми потребами та їх адаптація і соціалізація через творчість», на якій представили дитячі творчі роботи, які вихованці виготовляли на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, на заняттях шкільних гуртків, в позаурочний час з вихователями. Дитячі вироби зацікавили відвідувачів виставки, особливо роботи з ниткографії, паперопластики, вишивка хрестиком і бісером, аплікації з різних матеріалів. Педагоги поділились досвідом розвитку трудових умінь та навичок, творчих здібностей вихованців, естетичного смаку, що сприяє професійній підготовці здобувачів освіти, їх адаптації та соціалізації  до самостійного життя.