Вручення документів про освіту випускникам

24 травня 2019 року для десятикласників закладу освіти пролунав останній шкільний дзвінок. В урочистій обстановці директор школи Гончарова Наталія Миколаївна вручила кожному випускнику документ про їхню першу освіту – свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти,  і побажала успіху у подальшому навчанні. На урочистому заході випускників і батьків привітали із закінченням навчального року представники Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» та Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», де  випускники нашого закладу освіти планують продовжувати навчання.

Свято останнього дзвоника 2019

24 травня 2019 року  в закладі освіти пройшло Свято «Останній дзвоник 2019».  На шкільному подвір’ї пройшла літературно-музична композиція «Школа — велика дитяча країна», присвячена випускникам та закінченню навчального року. На святі були присутні гості: представник Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Щербаченко В.В., представник приватного підприємства «СПС» ТМ «Приправка» Щербакова Н.В.,  працівники Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» та Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості». Керівництво  школи, гості, педагоги та батьки вихованців привітали усіх здобувачів освіти із закінченням навчального року і початком літніх канікул, а випускників із закінченням навчання та вступом у доросле життя. Після свята у актовій залі в урочистій обстановці випускники отримали свій перший документ про освіту і побажання успіхів у подальшому навчанні, щастя, миру від директора школи Гончарової Н.М., педагогів та батьків.