Всеукраїнський день бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається щорічно 30 вересня, шкільний бібліотекар Позднякова Олена Миколаївна провела з вихованцями низку заходів за наступним планом:

Назва заходу Термін виконання Відповідальний
1 Рейд-перевірка «Підручник – твій вірний друг і порадник, бережи його!». 30.09.2019 Позднякова О.М.

Педагог-організатор

2 Творча майстерня «Книжкова лікарня» з виготовлення обкладинок, закладок та наклейок для підручників. 30.09.2019 Позднякова О.М.
3 Виставка дитячих малюнків «Разом з книгою відкриваємо світ» 30.09.2019 Позднякова О.М.

Класні керівники,

вихователі

4 Екскурсія до бібліотеки «Диво, ім’я якому – книга». 30.09.2019 Позднякова О.М.

Відвідування футбольного матчу “Шахтар – Ворскла”

27 вересня 2019 року футбольну команду нашого навчального закладу запросили на футбольний матч “Шахтар” Донецьк – “Ворскла” Полтава, що проходив на стадіоні “Металіст”. Найкращі футболісти нашої шкільної футбольної команди мали змогу поспілкуватись з відомими українськими футболістами. Учні з гордістю та великою радістю вийшли з гравцями футбольних команд “Шахтар” – Донецьк та “Ворскла”- Полтава, на спортивне поле. Ця подія відбулася завдяки Спеціальній Олімпіаді України – Всеукраїнській громадській організації інвалідів. Наші вихованці стали прикладом того, що люди з особливими потребами, є невід’ємною частиною суспільства. На згадку про футбольний матч вихованці отримали автографи футболістів та спортивну форму. Тож бажаємо нашим спортсменам впевнено крокувати до своєї мрії.

Перемога у регіональному турнірі з міні-футболу

26 вересня 2019 року відбулись регіональні змагання з міні-футболу, які проходили у рамках Європейського тижня спорту в Україні . На спортивних майданчиках Екопарка відбулись змагання з міні-футболу між спеціальними школами Харківщини. Футбольна команда нашої школи постійно і активно приймає участь у цих змаганнях. Юні футболісти завзято боролись за перемогу і зайняли на турнірі почесне I місце, отримали пам’ятні призи та кубок Спеціальної Олімпіади.  Бажаємо нашим футболістам подальших перемог та дякуємо органгізаторам за щорічне запрошення на змагання!