Творча майстерня. Панно у техніці терра

На уроках трудового навчання з декоративно-ужиткового мистецтва діти під керівництвом учителя Халєєвої Вікторії Олександрівни опанували нову художню техніку – терра. Учні створили панно з природного матеріалу на клейовій основі. Творчий процес був цікавий, пізнавальний, корисний, сприяв всебічному розвитку дітей. Результатом стала виставка справжніх витворів декоративного мистецтва. Кожна  робота неповторна, яскрава,  в них діти використали матеріали, які вони збирали з педагогами на прогулянках та з батьками під час літнього відпочинку.

Довідка. Терра – це техніка флористичного колажу, що дозволяє перетворювати в барельєфи незвичайні образи природи. У перекладі “терра” – земля. У це широке поняття входять роботи, виконані в техніці піску, торфу, глини, звичайного ґрунту, гіпсу, шпаклівки та цементу, а також рослинні матеріали. Всі ці похідні змішуються з клеями і фіксуються на декоруємій поверхні.
Листя, плоди, гілки, ягоди та інші природні елементи флористичного колажу несуть неповторну енергетику і створюють настрій і гармонію. У цій техніці декорується все: від фоторамок, ваз і пляшок, до стін приміщення.