Місячник щодо запобігання  травматизму  на залізничному транспорті

Упродовж жовтня-листопада 2019 року згідно листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 30.10.2019 № 01-30/5036 у закладі освіти був проведений місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті за наступним планом:

№ з/п Назва заходу Дата проведення Відповідальний
1 Бесіда з педагогами «Причини та обставини нещасних випадків на залізничному транспорті». 15.10.2019 Заступник директора з виховної роботи Долганюк О.В.,

Білоєдова Л.І., вчитель основ здоров’я

2 Розробка позапланового інструктажу «Безпека учнів під час туристично-екскурсійних, групових перевезень на залізничному транспорті». 15-18.10.2019 Інженер з ОП

Ложка О.П.,

Вчитель основ здоров’я Білоєдова Л.І.

3 Робота над проектом «Інформаційний буклет для учнів молодших класів» 21-10.2-19-14.11.2019 Класні керівники, вихователі

1-10 класів

4 Перегляд мультфільмів про безпеку на залізницях «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови» – «Метро і залізниця», «Фіксики» (13 серія «Залізниця»), «Не гуляй на залізниці», «Паровозик Томас», «Азбука безпеки на дорозі» (2 серія), мультсеріал «Томас і друзі». 21-10.2-19-14.11.2019 Класні керівники, вихователі

1-4 класів

5 Перегляд відеофільмів «Безпека на залізниці», «Безпека на залізниці. Ходіння по коліях», «”Я і залізниця. Правила безпеки на залізничному транспорті”. 21-10.2-19-14.11.2019 Класні керівники, вихователі

5-10 класів

6 Конкурс дитячого малюнку «Мандруємо безпечно залізницею». 15.10.2019-15.11.2019 Класні керівники, вихователі 1-10 класів
7 Тематичні  класні години «Правила безпеки на залізничному транспорті», «Залізниця – не місце для розваг». 15.11.2019 Класні керівники, вихователі 1-10 класів
8 Засідання круглого столу «Правила знай та виконуй» 15.11.2019 Класні керівники, вихователі

8-10 класів

Екскурсія до Центру позашкільної освіти “Мрія”

З метою естетичного та трудового виховання 14 листопада 2019 року вихованці закладу освіти відвідали Центр позашкільної освіти “Мрія”. Педагоги центру провели для дітей ознайомчу екскурсію, розповыли про роботу гуртків закладу. Учні відвідали майстер-класи з ракетомоделювання, оригамі, образотворчого мистецтва, бісероплетіння. Під керівництвом керівників гуртків діти виготовили різноманітні вироби з паперу та малюнки, які із задоволенням демонстрували у школі. Кульмінацією зустрічі був запуск ракети, яку виготовили гуртківці центру.

Літературний портрет “Найкраща няня в світі — Мері Поппінс”

14 листопада 2019 року до нашого закладу освіти завітала в гості Харківська обласна бібліотека для дітей з цікавим заходом – літературний портрет “Найкраща няня в світі — Мері Поппінс”, що присвячений 120-річчю з дня народження англійської письменниці Памели Треверс, яка написала відому у всьомі світі казкову повість “Мері Поппінс”. Бібліотекар  Малашенко Ольга розповіла про життя та творчисть письменниці, цікаві факти про головну героїню оповідання, показала тематичну мультимедійну презентацію,  уривки із популярного кінофільму. А наприкінці заходу вихованці шкільного танцювального колективу “Гармонія”  виконали танок “Леді досконалість”. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, діти із задоволенням прийняли участь у заході. Учні і педагоги школи дуже вдячні працівникам Харківської обласної бібліотеки для дітей за цікаві заходи, для вихованців школи, які відкривають цікавий світ дитячої літератури.