Участь у вебінарі  «Особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами предметам гуманітарного циклу»

26 листопада 2019 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна брала участь у вебінарі «Особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами предметам гуманітарного циклу» в межах методичного марафону «Інклюзивна освіта: крокуємо разом», який проходив на базі  Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти».

Ольга Миколаївна виступила з доповіддю «Адаптація та модифікація в навчанні дітей з особливими освітніми потребами предметам гуманітарного циклу».

Під час вебінару педагог розкрила особливості навчання дітей із порушеннями психофізичного розвитку в умовах спеціального закладу, надала методичні рекомендації щодо підвищення діяльності вчителів-предметників.