Родинне свято від дитячого фольклорно-театрального колективу «Квітка-Сонця»

27 листопада 2019 року до закладу освіти завітали гості. Дитячий фольклорно-театральний колектив «Квітка-Сонця» Центру дитячої та юнацької творчості № 4 підготували концертну програму «Родинне свято». Юні артисти співали пісні, розповідали гуморески, зачаровували українськими танками, дивували акробатичними номерами та фокусами. Весела, добра та привітна ведуча провела для дітей конкурси на знання українських приказок та прислів’я про родину, грали у гру «Впізнай українську народну пісню», загадувала загадки. Захід був цікавий, чудовий, захоплюючий. Тематика заходу сприяла національно-патріотичному вихованню дітей, викликала інтерес до українознавства.

Керівництво закладу освіти, педагоги, учнівський та батьківський колективи щиро вдячні директору Центру дитячої та юнацької творчості № 4 Лісовій Світлані Миколаївні, керівнику дитячого фольклорно-театрального колективу «Квітка-Сонця» Сокол Діані Романовні та юним артистам за такий чудовий концерт.