Андріївські вечорниці

12 грудня 2019 року у закладі освіти пройшло українознавче свято «Андріївські вечорниці». Захід підготували учні старших класів під керівництвом вихователя Левченко Наталії Олегівни. Під час свята учні показали як у давні часи молодь в українському селі проводила зимовий передсвятковий час: веселі пустощі,  ігри, розваги, спортивні змагання, ворожіння та традиційна гра-забава «Кусання калити».  Захід був спрямований на ознайомлення дітей з історією рідного краю,  традиціями і звичаями українців у  проведенні українських вечорниць, сприяв творчому розвитку дітей, національно-патріотичному вихованню. Свято вийшло цікаве, яскраве, радісне, усі глядачі та артисти отримали позитивні враження та задоволення.