Відвідування ігрової програми до Дня Святого Миколая

18 грудня 2019 року вихованці закладу освіти були запрошені на ігрову програму до Дня Святого Миколая до Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Діти танцювали, співали, читали вірші Святому Миколаю, грали у веселі ігри разом з казковими героями. На святі всі чудово провели час і  отримали у подарунок  гарний настрій.

Участь у обласній новорічно-різдвяній виставці дитячої творчості «Зимовий вернісаж»

18 грудня 2019 року вихованці закладу освіти взяли участь у щорічній обласній новорічно-різдвяній виставці дитячої творчості «Зимовий вернісаж», що буде діяти з 24 грудня по 30 грудня 2019 року у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Виставка сприяє екологічному вихованню дітей, спрямована на збереження хвойних дерев від вирубки, спонукає до  виготовлення зимових букетів і композицій замість новорічної ялинки, розвитку творчих здібностей та естетичному вихованню. Цього року до участі у  виставці представлені дитячі творчі роботи:

1. Декоративна композиція «Мишеня поспішає на свято», яку виготовили Ісламова Орина і Бутенко Дмитро, учні 9 класу, під керівництвом учителя Білоєдової Любові Іванівни.
  2. Декоративна композиція «Білій мишці щось не спиться – новорічне свято сниться», яку виготовили Мараховська Лора та Коваленко Олександр, учні 8 класу, під керівництвом учителя Халєєвої Вікторії Олександрівни.