Губернаторська ялинка

19 грудня 2019 року вихованці закладу освіти відвідали Губернаторську ялинку. Свято організоване за ініціативи голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера. Діти переглянули цікаву виставу про дівчинку Марту, яка разом з  кумедним чортиком та добрим янголом шукала Святого Миколая. Під час вистави діти потрапили у фантастичний світ науки: шоу мильних кульок, що світяться в темряві, димові гармати, фокуси з блискавками, ігри з величезними м’ячами. Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки. Після вистави відбулась прогулянка передсвятковим містом. Усі отримали величезне задоволення від заходу, масу незабутніх вражень та позитивних емоцій. Відвідування свята відбулось завдяки Громадській організації «Астерікс» та її керівниці Ібрагомовій Анжеліці.