Новорічна вистава «Кицин дім» від учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156

24 грудня 2019 року вихованці нашого закладу освіти побували у гостях у наших давніх друзів із Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ

ступенів № 156. Учні школи подарували справжнє новорічне свято для наших дітей. Дуже сподобалась дітям музична казка «Кицин дім», захопили ігри з Дідом Морозом. Наші вихованці отримали новорічні подарунки: м’які іграшки, фрукти та печиво, що приготували учні початкових класів  власноруч,  піклування і доброту щирих небайдужих  людей. А наші учні, в свою чергу, виготовили та подарували ялинкові прикраси на новорічну ялинку для школи № 156.

Керівництво, педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашого закладу освіти щиро вдячні Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ

ступенів № 156 за багаторічну дружбу, допомогу, добре ставлення та турботу про наших дітей.