Загальношкільне свято “Новорічний калейдоскоп”

26 грудня 2019 року у закладі освіти пройшло свято “Новорічний калейдоскоп”. У святі взяли участь всі, без винятку, діти. Вони із задоволенням приймали участь у розважально-ігровій програмі: веселі ігри з Дідом Морозом, Снігуронькою, Колобком та хитрункою Лисичкою, святкові побажання, новорічні вірші, пісні, танці-зігріванці, флешмоби захопили усіх присутніх. Учителі включились у новорічний калейдоскоп та привітали глядачів музичною казкою “Колобок”. Діти, педагоги, батьки та гості школи пританцьовували на своїх місцях від захоплюючих та запальних номерів. Після свята усі діти отримали святковий настрій та солодкі подарунки до новорічних свят.

Колективна творча справа «Майстерня Діда Мороза»

Упродовж листопада-грудня 2019 року у школі проходила колективна творча справа «Майстерня Діда Мороза». Вихованці з педагогами на уроках трудового навчання,  образотворчого мистецтва, соціально-побутового орієнтування та у позаурочний час виготовляли новорічні стіннівки, малюнки, ялинкові прикраси, новорічні сувеніри, вітальні листівки, святкові композиції та букети, косюми до новорічного свята. Свої вироби діти дарували батькам, педагогам, гостям школи, шкільним друзям, шефам. Своїми новорічними роботами прикрашали класні кімнати та актову залу до свят. Творча справа сприяла творчому і естетичному розвитку дітей, згуртуванню дитячого колективу, розширенню світогляд учнів.