Конкурс “Щедрівка й коляда  в нашу хату загляда”

16 січня 2020 року згідно графіку проведення відкритих уроків та виховних заходів в рамках атестації вчитель української мови та літератури Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має  кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”,  провела українознавчий конкурс “Щедрівка  й коляда  в нашу хату загляда”. Вихованці показали інсценівку “Водіння кози”, співали різдвяні пісні, змагались на краще виконання колядок, щедрівок, засівальних пісень. Виховний захід був спрямований на прищеплення інтересу дітей до вивчення українських традицій та звичаїв, історії святкування різдвяних свят в Україні, рідної мови,  вихованню ціннісного ставлення до України та українців. Захід був цікавий, веселий, змістовний, діти отримали задоволення від конкурсу, а також дипломи і  подарунки.