Шкільний конкурс «Учитель року — 2020»

28 січня 2020 року в нашому закладі відбувся конкурс «Учитель року – 2020», учасниками  якого стали: учитель трудового навчання Білоєдова Любов Іванівна, вихователь 7 класу Ускова Марина Олнексіівна, учитель української мови та літератури Зубрилова Ольга Миколаївна. Захід складався з 5 конкурсів:

1.Конкурс «Візитівка»

2.Конкурс «Педагогічна майстерність»

3.Конкурс  «Світ моїх захоплень»

4.Конкурс «Гра з залом»

5.Конкурс«Творчий калейдоскоп»

Учасники показали всі свої таланти, найкращі уміння, професіоналізм, педагогічну майстерність. Педагоги змагались у ерудиції, знанні навчальних програм, умінні працювати з великою дитячою аудиторією, провели цікаві ігри та руханки з залом, здивували своїми здобутками та захопленнями. За участь в заході «Учитель року-2020» конкурсанти отримали дипломи та пам’ятні призи від керівництва школи. Так, учитель Білоєдова Л.І. отримала диплом у номінації «Безмежний простір душі», учитель Зубрилова О.М.  – у номінації «Серце віддаю дітям», вихователь Ускова М.О. – у номінації «Педагогіка добра».

Дякуємо нашим педагогам, бажаємо подальших звершень на нелегкій ниві освіти, творчих здобутків та наснаги.

Несіть тепло і радість дітям,

Бо діти то найкраще в світі!

Бо діти — наше майбуття,

Ведіть їх у нове життя!