Літературний журнал «У країні Братів Гримм»

4 лютого 2020 року до нашого закладу освіти завітала в гості Харківська обласна бібліотека для дітей з літературним журналом «У країні Братів Гримм». Учні разом з бібліотекарем Малашенко Ольгою вирушили у подорож по казкових місцях, щоб дізнатися, де жили, працювали та чим надихались одні з найвідоміших казкарів світу – брати Якоб та Вільгельм Гримм. Діти слухали про життя і творчість відомих письменників, цікаві факти про їх твори, пригадали найвідоміші казки: «Бременські музиканти», «Білосніжка», «Вовк та семеро козенят», «Ґензель і Ґретель», «Пані Метелиця»   та багато інших цікавих оповідань. Ппереглянули тематичну мультимедійну презентацію та мультфільм «Бременські музиканти». Вихованці слухали розповіді бібліотекаря з великою увагою і зацікавленістю. А натомість дізнались, хто з улюблених героїв і справді існував, а також, де можна зустріти їх і зараз. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, діти із задоволенням прийняли участь у заході. Учні і педагоги школи дуже вдячні працівникам Харківської обласної бібліотеки для дітей за цікаві заходи для вихованців школи, які відкривають цікавий світ дитячої літератури.