Похід на виставу «Роня, дочка розбійника»

10 лютого 2020 року вихованці нашого закладу освіти були запрошені Громадською організацією «Астерікс» на виставу «Роня, дочка розбійників» до Будинка акторів. Ця пригодницька історія про добру та справедливу Роню, її з Бірком діти переглядали на одному подиху. Казка про  вірну дружбу і справжнє кохання не залишив байдужим жодного  глядача. Дякуємо організаторам за запрошення!

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство»

На сучасному етапі розвитку України народознавство сприяє формуванню у дітей особистості, навчає пізнавати і розуміти історію рідного краю, свого коріння, усну народну творчість, обряди, звичаї, традиції, народні символи, допомагає зберегти генетичну пам’ять нашого народу.  Вивченню українознавства в закладі освіти педагоги приділяють особливу увагу. Учителі Зубрилова Ольга Миколаївна та Долганюк Ольга Василівна залучили учнів  6-10 класів до  участі у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство» від ТОВ «Всеосвіта» з метою формування уявлення про традиційний родинний уклад українців, звичаї та вірування, побут, народне мистецтво, фольклор, розвивати інтерес до вивчення декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних ремесел українців, виховання допитливості і працелюбності, розвитку вміння застосовувати теоретичні знання на практиці під час сімейних та святкових обрядів і звичаїв, сприяти вихованню почуття патріотизму, бережливого ставлення до природи, національних святинь.

Упродовж січня 2020 року вихованці пройшли конкурсні тести, за допомогою яких перевірили свої знання з українського народознавства.

За участь у конкурсі вихованці отримали дипломи переможців і сертифікати, батьки – подяки за належне виховання дітей, директор школи і учителі – подяки і сертифікати учасників. Переможцями конкурсу стали:

І місце – Іванова Карина, Кудлай Максим, Карпов Максим, (6 клас), Проценко Григорій, Потапенко Нікіта, Сайфудінов Сергій (7 клас), Іванова Олена, Діжиченко Богдан, Коваленко Олександр (8 клас), Крамчанінов Дмитро, Жук Дар’я (9 клас).

ІІ місце – Кощій Дмитро, Горнєва Вікторія (6 клас), Багірзаде Джавід, Звєрєв Віктор (8 клас),  Ісламова Орина (9 клас), Заболотнюк Софія, Крамчанінов Максим, Башенін Борис, Кисиль Ярослав (10 клас).

ІІІ місце – Гончарук Яна, Миргородський Антон, Вага Єлізавета,   (6 клас), Анмендінгер Володимир, Захарчук Роман, Сухіна Данило, Щербак Анна (7 клас), Литовченко Тетяна, Бабенко Світлана (8 клас), Булатова Самдаліна, (9 клас), Головко Антон, Дьомін Ілля (10 клас).

Вітаємо учасників конкурсу «Українське народознавство», бажаємо надалі збагачувати знання та досвіт  з такої цікавої теми.