Виставка дитячих творчих робіт «З Днем народження, школо!»

До дня народження школи  учні закладу освіти разом з класними керівниками та вихователями підготували вітальні газети. Цікаві, яскраві, святкові малюнки радували всіх працівників та гостей  школи.

День народження школи

12 лютого 2020 року вся шкільна родина відзначила 34-й день народження школи. Вихованці  разом з педагогами  підготували святкову концертну програму «Наша люба школа!». Щирі посмішки, гарний настрій, виступи талановитих дітей – все це було на святі. Особливо цінним і зворушливим  було відеовітання учнів і педагогів, яке всі готували до свята заздалегідь.  Наша школа найкраща! Так тримати! Адже ми не просто школа – ми велика дружня родина! Процвітай, рідна школо, нехай вихованці радують своїми здобутками, а педагоги не втрачають натхнення до своєї роботи.