Святковий концерт «Світле та радісне свято жіноче»

5 березня 2020 року вихованці  закладу освіти вітали усіх жінок із Міжнародним жіночим днем.  Святковий концерт «Світле і радісне свято жіноче» став найкращим подарунком для вчителів і вихователів, кухарів та технічного персоналу, матусь та бабусь, а також для всіх дівчаток. Діти підготували теплі слова вітання, святкові пісні, цікаві танцювальні композиції. На свято до жінок і дівчат завітали з привітаннями: учні початковтих класів з веселими і романтичними танцювальними композиціями та піснею для любих бабусь, дівчатка-веселунки зі старших класів із  запальним латино-американським танцем та весняним вальсом, театральний гурт «Українські жартівники» з інсценізацією казки «Ріпка» на новий лад, провели для педагогів музичну лотерею з сюрпризами-передбаченнями. Свято весни і краси пройшло весело, у теплій родинній атмосфері доброзичливості і любові. Діти із радістю в очах та щирими посмішками вітали жінок і дівчат концертними номерами. Вихованці підготували святкові вітальні стіннівки.

Вітальні листівки до Міжнародного жіночого дня

Здобувачі освіти нашого освітнього закладу разом з педагогами підготували вітальні листівки присвячені Міжнародному жіночому дню. Яскраві, цікаві по справжньому весняні барви листівок радували всіх працівників та гостей закладу.