Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Не цурайтесь того слова, що мати співала»

6 березня 2020 року у закладі освіти у рамках проведення Шевченківських днів пройшов конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Не цурайтесь того слова, що мати співала». Учні читали найулюбленіші вірші українського поета Т.Г.Шевченка. Метою конкурсу було популяризувати творчість Великого Кобзаря, прищеплення читацького інтересу, розвиток творчих здібностей,  національно-патріотичне виховання.

Відкритий урок з української літератури

6 березня 2020 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» згідно графіка проведення відкритих уроків у рамках атестації провела відкритий урок у 6 класі з української літератури на тему «Т.Г.Шевченко «Мені тринадцятий минало…»». Метою уроку було ознайомити учнів з творчістю відомого українського поета. Учні розповідали біографію Тараса Шевченка, вчились виразно читати вірш, аналізували зміст твору, працювали над збагаченням активного словника, створили літературні газети: «Портрет великого митця» та «Вірш у картинках». Урок відповідав усім методичним вимогам, пройшов на високому рівні, діти були активні, зацікавлені. Учитель під час уроку приділяла велику увагу різнобічному розвитку дітей та вихованню людських чеснот.