Міжнародний день захисту дітей

1 червня щороку у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні це свято проводять з 1998 року. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на проблеми захисту дітей від насильства, голоду, неможливості отримати освіту та інших бід. В цей день прийнято проводити для дітвори святкові розважальні, ігрові, спортивні заходи, конкурси творчості.

У нашому закладі освіти відзначати Міжнародний день захисту дітей стало вже доброю традицією, коли вихованці відвідують театри, концерти, вистави, басейн. А головним заходом було проведення щорічної розважально-ігрової програми «Щасливе дитинство» на шкільному подвір’ї для всіх дітей школи. На жаль у цьому році ми не змогли зібратись у школі, але педагоги та шкільний бібліотекар закладу освіти підготували інформаційні матеріали, віртуальні конкурсні програми, вікторини, розважальні програми для учнів, які розміщено на шкільному сайті за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1YFUgZMy5InuwJGEdCkE8f0DYQeLXO-yp.

До уваги дітей представлені: розважальна програма «Світлішає на світі, коли радіють діти», віртуальний конкурс «Барви дитинства», вікторина «Клубок казок», віртуальний журнал «Дивовижний світ дитинства», літературна вікторина «Сторінками улюблених казок». Онлайн можна поспівати в караоке, розгадати ребуси, кросворди, загадки, головоломки, зібрати онлайн-пазли, потанцювати під веселі руханки, навіть, опанувати рецепти смаколиків.

Учні також готувались до свята і надіслали фотографії творчих робі, які вони виконали під час карантину. З цих світлин вийшов чудовий відеоролик віртуальної виставки дитячих творчих робіт до Міжнародного світа захисту дітей «Ми діти твої, Україно!», який можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ETBBcWGuShc&t=35s

Наші вихованці упродовж навчання в школі мають змогу відвідувати культурні і спортивні заходи міста. Для них проводяться екскурсії, що робить їх життя яскравим, радісним, змістовним та щасливим від отриманих позитивних емоцій і вражень. Педагоги і учні школи зі світлин своїх мандрівок містом Харковом зробили віртуальну фотовиставку «Наша Батьківщина – Харківщина. Ми любимо наш рідний Харків», в якій пригадали найцікавіші події свого шкільного життя. Відеоролик можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=e2jqy0668uU

Керівництво, педагоги та працівники  закладу освіти щиро вітають усіх дітей зі святом: «Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Зичемо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!»

Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім’я
Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа,
А розум підносить крізь будні людину,
Порядність всю землю нехай обійма!