Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня  у всьому світі відзначається Всесвітній день захисту тварин. Міністерство освіти і науки України підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни Всеукраїнського уроку доброти, присвяченого цій даті.

6 жовтня 2020 року наш освітній заклад долучився до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин,  ​присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Учителі Долганюк Ольга Василівна та Зубрилова Ольга Миколаївна провели «уроки доброти» у 2, 7, 8 та 9 класах. Уроки проведені з метою ознайомлення школярів із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в  учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності. Педагоги використовували під час занять конспекти уроків, презентації та відеоматеріали, розроблені МОН України.